Beşiktaş su kaçağı telefon 0212 674 69 83 tür kırmadan kameralı sistemler kullanarak su kaçaklarını buluyoruz. Beşiktaş tesisatçı aynı gün içinde hizmet vermeyi garanti eder.

Beşiktaş Su Kaçağı Cihazı

Beşiktaş su kaçağı tespiti faaliyetlerimizde klozet kaçaklarını termal kamera ile bulduğumuzu biliyor musunuz? Klozetin hemen altında fayans altlarında yer alan gider içlerindeki sızıntıları yani atık su çıkış noktalarını termal kamera ile zemin taraması yaparak genelde 5 dakika içinde bulmak ekibimizin her zaman yaptığı bir işlemdir. Beşiktaş su kaçağı imkânlarımızdan yararlanarak ısınma araçları olarak kullandığınız tesisatların daha randımanlı çalıştırılmasına ne dersiniz? Su ve enerji ihtiyacı olan elektrikli veya gazlı şofbenlere ne kadar dikkat ediyorsunuz. Her iki tesisat eğer yeteri kadar beslenebilirse emin olun su üretiminde pek problem çıkmayacaktır. Tesisat sadece banyo bağlı olduğu gibi mutfak, lavabo gibi alanların su ihtiyacını da karşılayabilmektedir. Bataryayı açtınız ve olması gerekenden daha az su hatta biraz da sıcak olduğunu fark ediyorsanız buna dikkat etmelisiniz. Su miktarının az akması ısıtıcıya olağandan daha az su geldiğine işaret ederken, bu gelen az sudan dolayı daha sıcak olmasını sağlayabilmektedir. Bu direk ana su borusu ile şofben arasındaki soruna yönelik olabilir. Bazen sadece bataryalardan sıcak suyun az akması problemi direkt bu hat ile batarya arasındaki sızdırmalar ile de oluşabilmektedir. Uzmanlarımız bu cephede araştırma yaparken özellikle beton duvar üzerindeki renk değişimleri, ıslaklık gibi belirtiler yoksa bile hemen termal kamerayı ayarlayıp o bölgelerde hızlıca tarama işlemi yaparak arka planda kaçak var mı yok mu öğreneceklerdir. Orada en yakın olan tesisat borularının ses analizleri yine benzer bir cihaz ile yapılarak hasarlı kısım hemen bulunabilir.

Beşiktaş su kaçağı telefon 0212 674 69 83 tesisat alanında yoğun kullanılan tuvaletlerdeki sıkıntıların farkındayız. Çok sayıda insan hatları kullanır ve bazen hatalar tesisat kaybına neden olur. Fakat biz bu ihtimalleri yani maddi kayıpları en aza indirecek formüller ile sizlere destek veriyoruz.

beşiktaş su kaçağı telefon

Bir Cevap Yazın

TIKLA ARA 0533 355 94 93