Abbasağa Tesisatçı – Su Arıza Tespiti

Abbasağa tesisatçı ile kırmadan kameralı su kaçağı tespti, tuvalet açma, lavabo açma hizmeti 99 TL dir. Beşiktaş tesisatçı teçhizat sisteminin tamamen kaliteli malzeme yapısından kurulmasından dolayı eğer parça değişim süreci geçerli olursa bu konuda asla tereddüt yaşamamanızı istiyoruz.

Abbasağa su tesisat ustalarımız yılların tecrübesi ile işlerini yapmaktadır. Sorun ister basit ister zor olsun hiç farketmez bir telefon yeter 20 dakikada servis hizmeti veriyoruz.

Abbasğada Tesisatçı Telefonu

Abbasağa tesisatçı ile sıcak su sistemlerine ilişkin terleme ve su akmama şikayetlerinize de yardımcı olabiliyoruz. Duvar kısımlarını inceliyorsunuz ve hafif terleme yapıyor. Yani boncuk boncuk suları görüyorsanız ve genelde o şekilde durur ve birkaç tanesi yere düşer. Bu tip vakalarda sıva altındaki borulara ilişkin belki izolasyonun eksik yapılması veya hiç yapılmaması olduğu gibi borular soğuk kısımlardan geçirilmiş ise sıcak hatların tekrar yoğunlaştığı bölgelerde de aynı şekilde terleme olabilir. Kısacası tesisatın geçtiği yerlerle alakalı bir durumdur. Fakat bazı zamanlar terleme değil de aynı şekilde su damlacıkları görürseniz bunun arkasında su kaçağı da olabilir ve araştırılması için sıcak hatlar için termal kameralı sistemler uygulamaktayız. Bazen ise sıcak sular hiç akmaz ve su ısıtıcısının bozuk olması veya alakalı sıcak hat vanasının kapalı olması bir ihtimaldir. Bazen bu boruların tıkalı olması su akışını engelleyebileceği aynı sıkıntı filtreler içinde geçerli olabilir. Buraya yazamadığımız daha çok vakaya karşı hepsi bir arada çözüm için bizleri tercih ediniz.

Abbasağa tesisatçı haftalarda tamir aşaması sürmeyecek bir çözümü sizlere sunuyor. En verimli tekniklerin kullanılması için yüksek rakamları gözden çıkartmanıza gerek yoktur. Çalışma prensiplerimizi az çok biliyorsunuz ve bu işte ne kadar çok bilgiye sahip olduğumuzu gördünüz. Bizi aramak ister misiniz?

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55