ayazağa su tesisatçısı

Ayazağa su tesisatçısı firması olarak cihazla su arıza tespiti , kırmadan tıkanma açma ve kombi petek temizleme servislerimiz mevcuttur. Su tesisat borularında oluşan su sızıntılarını su kaçağı tespiti cihazlarıyla bulan firmayız. Su sızıntıları genellikle banyolarda , duvarlarda , tavanlarda ve fayanslarda meydana gelir. Bu kaçaklar meydana geldiği zaman sızıntı veren yerde kabarma ve küflenme yapar. Bunun sonucunda da evinizde kötü bir görüntü oluşur. Suyunuzu her kullandığınızda kabarıklık ve küflenme giderek artar. Böyle bir durum ile karşılaştığınızda kameralı su kaçağı bulma firmamızla direk iletişime geçerek hiçbir kırma dökme işlemi olmadan kaçağınızı bulalım. Onarım işlerinde ufak bir kırma işlemi olacaktır. Ama bunun onarımını da yine biz yapmaktayız.

Ayazağa Su Tesisatçıları

Beşiktaş Ayazağa su tesisatçısı ısınmayan petekleri profesyonel petek temizleme makineleri ile temizleyen firmadır. Petekler bazen ısıtıp bazen ısıtmayabilir. Bu durum söz konusu olduğunda peteğin içerisinde kireç , tortu , pas ve çamur gibi oluşumlar bulunmaya başlamıştır demektir. Bu oluşumlar suyun akışını önler ve peteğin dibine çöker. Petek kanallarını kapatan bu  maddeler peteğin her bölümüne aynı ısının geçmesine engel olur. Bu yüzden peteğin bir tarafı tam ısınırken diğer bir tarafı soğuk olur. Petekleri petek temizleme ilaçları ve petek temizliği makineleri ile temizlemekteyiz. Bu ilaçlar ve makineler sayesinde petekte hiçbir sökme işlemi olmaz.

Ayazağa su tesisatçısı lavabo ve tuvalet giderlerini açmak için tıkanıklık açma hizmeti veren firmadır. Giderlerin içerisine atılan oyuncaklar , yemek artıkları , çay çöpleri ve havlu kağıtlar giderleri tıkamaktadır. Farkında olmadan attığınız bu atıklar bazen su kaçağına bile sebebiyet verebilir. Bu yüzden gidere attığımız maddelere dikkat etmemiz gerekmektedir.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55