Beşiktaş Su Kaçağı Tespiti

Beşiktaş su kaçağı tespiti yapan kameralı tesisatçı firmamızda temiz su ve pis su kaçağı bulma makinesi ile noktasal su arıza tespiti 99 TL en ucuz fiyatla yapılmaktadır. Çözüm Merkezi Beşiktaş tesisatçı şubemizi arayarak aynı gün içinde sızıntı tespit ve tamir servisi alabilirsiniz.

İstanbul Beşiktaş semtinde kameralı sistemle su kaçağı tespiti yapan tesisat firması telefonu 0212 674 69 83 ve 0551 231 83 55 tir. Beşiktaş kameralı su kaçağı tespitini en güvenilir şekilde 1 yıl garantili olarak servis alacaksınız. Arıza tekrarlaması durumunda ücretsiz servis veriyoruz.

Beşiktaş Cihazlı Tesisat Firmaları

Beşiktaş su kaçağı tespiti tesisatta betondan su sızması yerini hatasız arayan firmadır. Üst, yan kat komşunun betondan akan su gibi durumlar bazen şap atılması gereken yerlerin boş bırakılması gibi vakalardan ileri gelebilir. Suyun tesisat sızıntılarından gelebileceği gibi fayans çatlağı veya arasından sızıntı şeklinde de görülebilme ihtimali vardır. Hepsini itinalı olarak cihaz kullanımı ile araştırabilir ve sorunu görerek çözüm üretebiliriz.

Beşiktaş su kaçağı tespiti beton çatlağı yeri, betondan su sızması aramasını cihazla yapan firmadır. Betondan su sızması yeri nasıl bulunur? Su damlama yapan tesisat varsa basınç testi ile mutlaka görmemiz gerekir. Kısa süreli bu işlem ile sorun varsa ilgili alana ulaşarak ses dedektörü de kullanımı sonucunda sızıntı yeri nokta bulunabilir. Tesisatta sorun yoksa ve farklı dairelerdeki akıntılar, sizin evinizin tavanına kadar ulaşmış ise test pompası ile tarayarak yine nerede çalışmalar üretebileceğimizi bulabiliriz. Suyun titreşimleri ve ses dalgalarının yerini gösterebilecek akustik ses dedektörü ile tam olarak nereden kaynaklandığını kısa sürede bulabiliriz. Matkap ile kırma çalışması ve onarım da yapılarak arızalı tesisattaki sorunları giderebiliriz.

Beşiktaş su kaçağı tespiti betondan su sızmasını tadilatsız önleyen firmadır. Su tesisat arızasını onarım sıvısı ile durdurma çalışmaları da yapılabilir. Betondaki çatlağı ilaç basılarak kapatma işlemleri uygulanabilir. Arızalı bölgeyi görmemiz ve durumu değerlendirmemiz gerekli ve çalışmalarımızı beşiktaş su kaçağı bulan tesisatçı ekiplerimizden garantili alabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55