beşiktaş su kaçağı bulan tesisatçı

Beşiktaş su kaçağı bulan tesisatçı telefon numarası 0551 231 83 55 kameralı cihazla su kaçağı bulma ve tamiri için Beşiktaş tesisatçı firmamızı arayın. Kameralı görüntü alma makineleri sayesinde su kaçağı olan yer kolayca tespit ediliyor tamiri için 1 yıl garanti veriyoruz.

  • Beşiktaşta su kaçağı bulan tesisatçı telefon numarası
  • Beşiktaş su kaçağını kameralı bulan tesisatçı
  • Beşiktaş su kaçağı cihazlı tesisatçılar
  • Beşiktaş kameralı su kaçağı bulan tesisatçı
  • Beşiktaşta robotla su kaçağı bulan tesisatçı için bizi arayınız.

Beşiktaş Su Kaçağı Bulma

Sıkça yaşanan, tespit edilerek müdahalesi yapılmadığında hem yapıya hem de sağlığa zarar verebilen su kaçağı problemi her an, herkesin başına gelebilmektedir. Bu sorunun çözümünde erken tespit önemli yer tutmaktadır. Evde veya işyerinde meydana gelmiş su kaçağı kendini bir takım belirtilerle göstermektedir. Beşiktaş su kaçağı bulan tesisatçı eyleminin en belirgin göstergesi, hiçbir musluk açık olmadığı anlarda bile su saatinin sürekli döner durumda olmasıdır. Bir diğer belirti ise, olağandan yüksek tutarda su faturalarının gelmesidir. Su kaçağı genellikle mutfak, tuvalet ve banyoda meydana gelirken duvarların iç hatlarına döşenen borularda çatlama veya kırılma gibi sebeplerden dolayı oluşmaktadır. Bu nedenle su kaçağı olup olmadığını gözle görmek mümkün olmamaktadır.

Su kaçağını oluşturan etkenler ise; zamanla eskiyen boruların yıpranarak çatlaması veya patlaması, boru tesisatı yapılırken boruların yanlış monte edilmesi veya kalitesiz boruların kullanılmasıdır. Bu etkenlere bakıldığında, su kaçağının en fazla eski binalarda oluştuğunu söyleyebiliriz. Bununla birlikte diğer etkenler yeni binalarda da bu problemin oluşmasına sebep olabilmektedir. Su kaçağı oluştuğunda sürekli bir su sızması yaşanacağı için, su saati sürekli döner, su faturası her zamankinden daha yüksek meblağlarda gelir. Ayrıca, su kaçağının meydana geldiği duvarlarda kabarma ve rutubet oluşur. Beşiktaş’ta bulunan vatandaşlar için, Beşiktaş su kaçağı bulan tesisatçı konusuyla ilgili bir çok firma hizmet vermektedir.

Eski yöntemlerle bütün duvarları kırıp dökerek kaçağın nerede oluştuğu bulunmaya çalışılarak, bir çok masraf çıkarılmakta ve uzun zaman sarf edilmekteydi. Artık, son teknolojik cihazlar sayesinde bir kaç dakika içersinde kaçak tespit edilmektedir. Sadece kaçağın oluştuğu alan kırılarak gerekli onarım yapılmaktadır. Beşiktaş su kaçağı bulan tesisatçı hizmeti veren çoğu firma bu cihazları kullanmaktadır. En çok kullanılan alet, akustik dinleme cihazı olup bu cihaz aracılığıyla duvar içindeki boru hatlarından gelen su sesleri dinlenilerek kaçak tespit edilmektedir. Bir diğer cihaz ise, termal ısı kamerasıdır ve bilgisayara bağlı çalışan bu aletle duvarlar termal olarak görüntülenip su kaçağı bulunmaktadır. Beşiktaş’ta 24 saat su kaçağı tespiti hizmeti veren bir çok firma mevcuttur.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55