Cihannüma Tesisatçı

Cihannüma tesisatçı firması olarak su kaçağı tespiti , petek temizliği ve tıkanıklık işlemlerini son teknoloji cihazlarla ve evinize zarar vermeden yapmaktayız. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Beşiktaş semtine hizmet vermekteyiz.

Cihannüma Tesisat Firmaları

Beşiktaş Cihannüma tesisatçı temiz su borusu tıkanması sonucu içten başlayan çürümeler ile nasıl bulunduğunu ve su kaçağı tespiti gibi konuları açıklamak ister. Temiz su borusu içindeki kireç birikintisi, farklı ısınma ile açığa çıkan maddeler veya metal ise paslanma emareleri görülebilir. Paslanan metal borularının yerini bulmada termal cihazları kullanırken, petek ısılarına yönelik analizler ile de aynı teknikten yararlanırız. Sızdıran sulardaki ses dalgalarını ise farklı bir takım dinleme cihazları ile yine kırmadan bulabiliriz. Cihannüma tesisatçı herhangi bir binadaki atık kanalında tıkanıklığa ne iyi gelir ve tıkanıklık açma nasıl yapılır gibi merak edilen konulara yardımcı olmak istemektedir. Bahsettiğimiz boruların yapısı plastik olup, aşırı lağım atığı taşıma kapasitesi yoktur ve kılcal çatlaklar zamanla oluşabilir. Bir kamera ve kablo eşliğinde sızdıran yerler ve o birikmeleri görebiliriz. Aynı zamanda bu kablolar ile açıcı başlıklar rahatlıkla her türlü kanalda çalışabilir ve dönerek ilerleme gibi özellikleri olan çok sayıda cihaz ünitesi ile rögar yani çok uzağa kadar atıkların gönderilmesi yapılabilir. Ortalama 1-3 saatlik zamandan bahsediyoruz. Bazı kanallardaki pislikleri ise yarım saat hatta daha kısa sürede temizlediğimiz de olmuştur.

Cihannüma tesisatçı birkaç aşamalı petek temizliği nasıl yapılır, zarar var mıdır gibi sorularınıza yanıt bulmak istiyor. Bu servis çalışmasının herhangi bir zararı yoktur, tam aksine metalleri korumak için yararı vardır. İç kirlenmenin ortadan kaldırılması için özel sıvı solüsyonları kullanırız. Kombi veya merkezi ısıtma sistemi kullanılması fark etmeksizin artık daha sıcak peteklere bu engellerin ortadan kaldırılması ile kavuşabilirsiniz. Odalardaki sıcaklık artışı gözle görülür aşamalara gelecektir.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55