beşiktaş lavabo tıkanıklığı açma

Beşiktaş lavabo tıkanıklığı açma firmamız tıkalı durumda olan lavabo gider borularını açmak için makineli lavabo açma servisi vermektedir. Lavaboların tıkanmasına yol açan asıl sebepler arasında gider içerisine atılan artıklar ve inşaat zamanında boruların yanlış monte edilmesidir. İlk sebep sizin dikkat etmemeniz nedeniyle lavabo da bir tıkanma yaşatır. İkinci sebepte ise yanlış monteyi fark etmezsiniz. Ama borunun tıkandığını anladığınız zaman bizi ararsanız hem tıkanıklığı açar hem de boruyu tekrardan düzgün bir şekilde monte ederiz.

Beşiktaş Tıkanıklık Açma

Beşiktaş lavabo tıkanıklığı açma yüksek kaliteli ile lavabo tıkanıklığı açan tesisatçı uzmanlarından oluşmaktadır. Plastik tıkanmış lavabo için gider borularındaki iç kirlenmeleri ve atık birikmeleri için formüller sunmaktayız. Kısa sürede tıkanan boru içlerinden ilerleyecek cihazlar kullanıyoruz. Zararı yoktur. Görüntüleri yüksek netleme ile kameralar ile alırız. Bu alanlara ulaşmak için çıkartılacak bir lavabo gider kanalı yeterlidir. 10’larca metre çalışma alanına sahip akıllı robotlar kullanıyoruz. Kılların ve diğer atıkların lavabo kanalına atılması ve sonrasında tıkanma olmasını çözebiliriz. Farklı nedenler ile de benzeri sorunlar oluşursa kameralı lavabo tıkanıklığı açma ile hatasız tam yerini buluruz. Bazı irili ufaklı nesneleri lavabodaki kanaldan geri almak ve lavabo tıkanması problemini durdurmak için vakumlu özelliğini kullanabiliriz. Spiral aparat ise 15 cm çap halindeki kanallarda bile kanal içinde salıntı ve dönme hızı ile birikmelerin yok edilmesini sağlarız. Lavabodaki atıkların yalnızca ileri gitmesini sağlayacak sistemdir. Bina duvarı içindeki kanalları kırmadan ve betonu da yıkmadan açılması gibi sayısız işlemleri yapmaktayız.

Beşiktaş lavabo tıkanıklığı açma kirlilik içinde kalan giderleri lavabo tıkanıklığı açan firma ile akılcı teknikler ile çözmekteyiz.  Lavabo sifon hortumundaki saçları, yemek artıklarını veya farklı atıkları kırmadan temizlenmesi hatta lavabo giderinin yenilenmesi, değiştirilmesi sahil tüm işlemleri sunduğumuz gibi banyo kanalında devamlı tıkanma meydana gelmesi gibi sorunlarda bizleri arayabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55