dikilitaş su kaçağı tespiti

Dikilitaş su kaçağı tespiti firması olarak kameralı cihazlarla su sızıntısının bulunduğu yeri kırmadan su kaçağı tespiti ve makineli su kaçağı bulma işlemleri ile tespit etmekteyiz. Gelişmiş kameralı sensörler ile boruların içinde sızıntı noktalarının bulunması işlemlerini yapmaktayız. Özellikle kameralı su kaçağı tespiti banyo atık borusunda plastik malzemeler kaçak yerlerini dikkatli araştırabilir ve kırmadan yalnıza gözlem işlemlerini yapmaktayız. Ardından ekibimiz malzeme yapısı , bina yüzeyleri gibi bazı durumlara göre noktasal yerlerini bularak o boruya ulaşacaktır. İstanbul’da indirimli su kaçağı bulan tesisatçı olarak su sızıntıları problemleri için binada kirlenme yapmadan teşhis ve sorunun düzeltilmesini yapmaktayız.

Dikilitaş Su Arıza Tespit Firmaları

Beşiktaş Dikilitaş su kaçağı tespiti tıkalı sıcak su borusunu açan firmadır. İlaçla sıcak su borusu için temizleme , açma işlemleri yapılmaktadır. Bu suyun tazyikli akmaması nedeni olabileceği gibi kaçak ihtimali de vardır. Bazen demir su borusunda paslanma , sıcak , soğuk su borusunda kireçlenme olabilir. İçinin yıkanması ile açılabilir. Fakat delinmiş veya farklı türde bir sızıntı türü varsa sıcak su hattı olduğu için ilk işimiz bir elemanımız sistemdeki basıncın ölçülmesine geçerken , diğer arkadaşımızda nem ölçer makine ile ıslak alanlarının tam yerini bulur o ve etrafındaki bölgeleri termal kamerayla tarar ve gerekirse dedektör ile seslerin tam yerini bulur. Bu sayede hata olmaksızın tamamen musluklardan suyun az akmasının tam nedenini saptar ve onarma gerekirse küçük sürecek ve tamamen tamamlanacak tadilatlar ile sizlerin başını asla ağrıtmayız.

Dikilitaş su kaçağı tespiti servisi damlayan su borusu veya bataryayı onarmak için yeteri kadar ek parça ile gelmektedir. Yoğun tadilat ve aşırı bir masraf ile su sızıntısı değil, biraz ucuz diyebileceğimiz yalnız daha kesin çözümleri bir arada sizlere sunuyoruz. 0551 231 83 55 numaralı telefondan bizlerle irtibata geçebilir ve servis açtırabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55