Serencebey Tesisatçı

Serencebey tesisatçı firması olarak kırmadan kameralı su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ve petek temizliği konularında profesyonel cihazlarla hizmetinizdeyiz. Beşiktaş tesisatçı İstanbul’daki en iyi firma olma aşamasında ilerlemekte ve tamir yöntemlerinde ileri düzeye kendisini taşıma amaçlıdır.

Serencebey Su Tesisat Hizmetleri

Beşiktaş serencebey tesisatçı eviye kirliliği oluşan bir lavabo için ne gerekliyse yapabilir. Eviye için damla, tek ve çift göz gibi seçenekler satılmaktadır. Önemli olan ölçülerinin uyması ve titizlikle onun montajının gerçekleştirilmesidir. Genelde çok kirlenmesi veya biraz geniş alan kaplıyorsa yani bir diş macununu bile kolaylıkla içine alabiliyorsa değiştirmeyi de tercih edebilirsiniz. Tezgahtaki temizliği sağlayarak, yeni evyenin yerleşeceği bölgeyi silikon ile doldurabiliriz. Gerekli eğim sifondan gelen suyun orada doğru açıda kalmasını ve tabi ki kokunun etrafa yayılmamasını sağlamaktadır. Dikkatli olarak silikonu sürdükten sonra mermer eviyelerinde son kontrollerinin ardından belki mermer yapıştırıcısı da duruma göre bakılarak denenir ve sabitlenir. Belki alaturka hela taşının hemen birkaç fayans uzağından atık sular geliyor olabilir. Giderin hemen altında çukurlu bir bölge bulunur ve kırılması gerçekten çok zordur yalnız imkansız değildir. Oradan akan sular bazen beton içinde yanlara doğru da gidebilir, aslında ekseri aşağıya düşer ve alt komşunuzun hayatını çileden çıkarabilir. Buna yakın veya çok farklıda olsa sizlerin sorunu değişik anlatmadığımız türden ise de yine bizden destek alabilirsiniz.

Serencebey tesisatçı bina içlerindeki sürgülü valf (şiber vana) gibi iki taraftan bağlantısı olan ve tek bir yuvarlak disk ile yönetebildiğiniz sistemlerdeki kaçakları, sızdırmaları konusunda destek verebilir.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55