beşiktaş cihannüma su tesisatçısı

Beşiktaş Cihannüma su tesisatçısı olarak kırmadan tıkanıklık açma , kombi petek bakımı ve kameralı su kaçağı tespiti işlemleri yapmaktayız. Doğal gaz enerji tasarrufu sağlayan petek temizliği firmasıdır. Sürekli arıza yapan, filtresi tıkanan kombiniz varsa peteğin zamanında temizlenmemesi sizde mevcut ise filtre ve hatta cihaz arızası bile yapabilir. Petek ısı verimliliği gün geçtikçe düşüyor, kombide ısı artışı sağlıyorsanız bu size hep zarardır. İçini bir kereliğine bizim firmamızdan petek suyunu yıkayan, temizleyen, içindeki pislikleri zararsız, petekleri sökmeden alan ilaçlı solüsyon sıvı ile temizlenmesini sağladığınızda farkı hemen göreceksiniz. Ayrıca tesisattaki tüm maddelerin düzenli bir şekilde alınmasının ardından temiz su eklemesini petek içi, metalini koruyan sıvı ile birlikte yapmamızdan dolayı oksitlenme, korozyon gibi pek çok sorunlara baştan önlem almış oluyor.

Cihannüma Tesisat Numaraları

Cihannüma su tesisatçısı banyodan  gitmeyen su problemini çözen firmadır. Özel tıkanıklık açma robot yayı ile küvetin içindeki pis suyun hareketi için gider içi plastiğine rahatlıkla ulaşmak gerekir. Çamur gibi cisimleri düşünün ve yayın ufalaması, yapıştığı yerden hareket ettirmesi çalışması ile hızlıca küveti tıkayan atıkların uzaklaştığını düşünün. Bunu metrelerce uygulayabilir, tadilat yapmadan ve kameralı küvet açıcı makine ile kontrolleri de sağlayarak uygulayabiliriz. Cihannüma tesisatçı en uygun ve kaliteli banyo gideri açan firmalardan bir tanesidir.

Beşiktaş Cihannüma su tesisatçısı kalorifer su tesisat sızıntını bulma için ıslanma alanları su kaçağı tespiti termal kamera ile dıştan taranabilir. Fayans, beton içi dahil ıslak olan bölgeler veya alt kat komşuya akıp da sizin binanızda görülmeyen pek çok araştırma yapılırken, tesisatın basıncının ölçülmesi ile cihazda arıza olup olmadığına bakılır. Kaçak olduğuna emin ise peteğin kenarı gibi alandan yerini saptadığımız ısıtma birimine kapatıcı ilacı ekler ve sıvının dışarı aktığı yerde kristalleşmesi ile sızıntının durmasını sağlayıp, basıncındaki düzelmeye tekrar bakarak sorunsuz kullanmanızın önünü açmaktayız. Cihannüma tesisatçı firmamızla iletişime geçmek için 0551 231 83 55 numaralı telefondan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55