nispetiye petek temizliği

Nispetiye petek temizliği firmamız peteklerin içerisinde birikmiş olan yabancı artıkları cihazlı petek temizliği servisimiz ile parçalamaktayız. Petek temizleme firmamız kalorifer, kombi temizleme, kombi filtre bakımı yapan servistir. Orijinal petek temizliği kimyasalları ile işlemler yapmaktayız. Yapılan tesisat bakım işlemleri ile ısınma artışı olacağı gibi kombi içindeki filtrelerin değişimi veya bu gerekli değilse temizlenmesi de gereklidir. Çünkü su devir daimi ne kadar sıkıntısız ise kireçlenme, tortu, çamurlaşma kombi motoruna ulaşması da bir o kadar düşük ihtimal olarak kalacak ve maksimum veriş almış olacaksınız.

Nispetiye Robotlu Petek Temizliği

Beşiktaş Nispetiye petek temizliği daha önceki dönemlerde tek tek sökülerek ya banyoda ya da bulunduğu alanda içerisindeki kirli su boşaltılarak yapılmaya çalışılırdı. İçerisindeki kirli su boşaltılır, sonrasında içerisinde dökülen kimyasal maddelerle temizlendiği düşünülerek yerine takılırdı. İçerisine dökülen kimyasal maddeler yeniden boşaltılmadığı için peteklerin tıkanmasına yeniden aynı sorunu yaşamanıza neden olmaktaydı. Beşiktaş ilçesi sakinleri petek temizliği yaptırmak istediklerinde son teknolojik ürünleri kullanan petek temizleme firmaları tercih etmeleri gerekmektedir. Bu işi profesyonel olarak yapan firmalar peteği bulunduğu bölgeden hiç sökmeden ve hiçbiri yere zarar vermeden kullandıkları makineler sayesinde peteğin içerisinde bulunan atıklar pas ve pislikler tamamen temizlenmektedir. Temizlenme esnasında peteğe konulan kimyasal maddelerin etkili olması için yaklaşık olarak 20 – 25 dakika beklenmekte peteklere tamamen temizlenene kadar müdahale edilmemektedir.

Nispetiye petek temizliği işlemlerinde hem uygun fiyatlı hem de kaliteli bir hizmet politikasıyla ilerleriz. Bu sayede hem hiçbir müşterimizi yarı yolda bırakmayız hem de işimizi son derece profesyonellikle yapmış oluruz. Bu profesyonellik sayesinde 10 yıldır işimizi ustalıkla yapmış oluruz. 0551 231 83 55 numaralı telefondan bizlerle en kısa zamanda iletişime geçebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55