Muradiye Tesisatçı

Muradiye tesisatçı firması olarak petek temizliği , kameralı su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmeti vermekteyiz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Beşiktaş semtine servisimiz mevcuttur.

Muradiye Tesisat Numarası

Muradiye tesisatçı fayansın içini cihaz ile tarayarak su kaçağı tespiti yapabilecek makineler kullanmaktadır. Eğer tesisattaki su seviyesini cihaz ile ölçersek eksilme payını da görebiliriz. Bazen ileri düzey kaçaklarda kullandığımız ilaç işe yaramayabilir. Bazen çürüme seviyesi ileri safhalara ulaşırsa su tesisatında yenileme işlemi de gerekli olabilir. Ama basınçlı test pompası ile duruma bakarak ilaç ile kapatma yani tadilatsız su sızıntısı çözümleri için bizi her zaman arayabilirsiniz. Muradiye tesisatçı en ayrıntılı ve titiz çalışmaları sunmaktadır. Sayısız kirlenmelerden oluşan kalorifer için petek temizliği yapılmasından güçlü kimyasal ile sökme gücünü, basınçlı sular ile maddelerin havlupan veya evinizde radyatör varsa hortum takılarak makinemize alınması sağlanmaktadır. Bazı petekleri kapatır ve yalnızca açık olanlarda işlemleri yaparız. Kombiniz varsa kimyasal kombiler geçmemesi için kapatılır. Klozetle dökülen maddelerden sonra geriye kalan tüm kirli suları da çeker, temiz su ekler PH seviyesini kontrol eder, ilk ısıtmayı yapar, sıcaklıklarına bakar ve ilk birkaç ay da eğer doğal gaz tüketiminde bazı sınırlamalar yaparsanız faturaların da düşürülmesi konusunda önünüzü açmaktayız.

Muradiye tesisatçı olarak giderden görüntü alarak tıkanıklık açma işlemlerine önem veriyoruz. Rastgele bir metal çubuk veya farklı bir aparat ile çalışmalar her zaman iyi sonuç vermez. Örneğin, gidere düşen oyuncak ayı olduğunu düşünün. Bir çubuk ile ittirerek daha ileride durması sorunu çözmez ama robot cihazdaki yakalama pençesi ile geri çıkartabilir, normal atık türleri için ise helezon çelik yay yine gider içi kamera ile bakıldıktan sonra uygulanabilirken, betona ve kanalizasyon borularına zararsız İstanbul’da tıkanma problemini temizleyebilecek firma arıyorsanız bizi aramalısınız.

 

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55