Akatlar Tıkanıklık Açma Tuvalet – Lavabo Açma

Akatlar tıkanıklık açma servisi tuvalet açma , lavabo açma ve gider tıkanıklığı açma robot cihazlarla yapılır. Beşiktaş tesisatçı olarak modern tıkanıklık açıcı makinelere sahibiz.

Akatlar Tıkanıklık Açan Tesisatçı

Akatlar tıkanıklık açma ile ev hayatınızda ve belki iş yerinizde kullandığınız birden fazla atık sistemlerine çözüm üretmek istiyoruz. Ortalama olarak bir kişinin lavabodan, banyoya, tuvalet gibi unsurlara varıncaya kadar günde 10’dan fazla kullanması icap edebilir. Örneğin her sabah tıraş oluyorsunuz ve sakallarınızın uzunluğu eğer çok kısa değilse yani bir miktar uzunsa zamanla ilerlemesi duracaktır ve o kısımlarda lavabonuz tıkanabilir. Gelin, çözümü hemen anlatalım.

Akatlar tıkanık lavabo açma ile akvaryum taşlarının, ev yüzeylerindeki çeşitli artıkların ve hatta her sabah saç ve sakal kalıntılarının lavaboya düşmesinden ötürü tıkanan hatlarda özel bir çalışma başlatabiliriz. Alman üretimi olan ve TL olarak oldukça pahalı olmasına karşın biz servis ücretlerini dikkatli bir şekilde minimal gibi seviyelere indirdiğimiz çalışmalarımızdan mutlaka yararlanmalısınız. Örneğin, lavabo evyesini kaldırarak onun altındaki hortum kısmında maddelere elimizin ulaşmasından dolayı hızlıca temizliğini yapabiliriz. Fakat duvar içlerinde durum biraz daha karışıktır ve bunu aşmak için biz pratik bir cihaz kullanıyoruz. Öncelikle minik bir kamera ile inceleme yaparak bu yazdığımız maddelerin nerelerde kaldığını görüyoruz. Bulma yani yer tespiti sürecinden sonra o kısımlarda sadece su sıkmak ki bar basıncı 150 olarak yazmakta fayda var. Bu hamleden sonra hızlıca ilerlemeler olacaktır.

Akatlar tıkanıklık açma ile düşünün ki çok sert ve kümelenmiş çeşitli atıklarla karşı karşıya kaldık. Bu durumda kimyasal uygulaması yani yumuşatma şart olacaktır. Bu aşamayı ise yine aynı cihaz ile yerine getiriyoruz ve isterseniz kamera görüntülerinden canlı olarak yapılan çalışmayı gözlemleyebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55