beşiktaş abbasağa tesisatçı

Beşiktaş Abbasağa tesisatçı firmamız tıkalı pimaş açma , kırmadan su kaçağı bulma ve petek temizliği işlemleri yapmaktayız. Çözüm Tesisat faturalı, uzman, güvenilir petek temizliği servisidir. Mobil gezen değil, köklü bir firmayız ve kalorifer peteklerini soğutan kir, tesisat yanlış bağlantı, cihaz arızası ne ise araştırıp kısa sürede bulabiliriz. Bazen petekler son derece temizdir fakat kombide ısıtılan su yeterince sıcak değil veya verimli şekilde pompalanması yapılamayabilir. Filtre tıkanmış olabilir ve hepsini araştırabiliriz. Sorun petek suyundaki kirlilik ise tesisatı cihazımız ile ön yıkama aşamasına tutarız ve ilaç eklenerek içindeki tüm pisliklerin suda salınmasını sağlarken, eş zamanlı gönderilen 2-3 bar basınçlı su ile tamamen kir öbeklerini alabiliriz. %40’a kadar petek ısı, sıcaklık artışı, petekli evde doğal gaz faturasını düşürme, azaltma amaçlı pek çok sonucu bu hizmet ile alabilirsiniz.

Abbasağa Tesisatçı Numaraları

Beşiktaş Abbasağa tesisatçı yemek sonrası tabaklarda bulunan yemek artıkları , peçete ve saçların bilinçsizce lavaboya atılmasından kaynaklanan tıkanıklığı robotla tıkanıklık açma hizmeti vererek açan firmadır. Tıkanıklık açma işleminde en sağlıklı tıkanma açma seçeneği kameralı tıkanıklık açma işlemidir. Çünkü bu kameralı işlem sonucunda tıkanıklığın bulunduğu yere cihazımızı göndererek tıkanan yeri kolayca görebiliyoruz. Bu yüzden hiçbir kırma dökme işlemine gerek kalmadan onarımını ve tespiti hızlı bir şekilde halledebiliyoruz. Kırmadan tıkanıklık açma işlemi sizleri maddi ve manevi açıdan sıkıntıya da sokmayacaktır. Tecrübesiz usta masrafından kaçınarak kameralı tesisatçı hizmetimizden yaralanabilirsiniz.

Beşiktaş Abbasağa tesisatçı evlerin borusundaki tesisatın içerisinde meydana gelen su kaçağını kameralı su kaçağı tespit yapan firmadır. Banyo , fayans ve banyo küvetini kırma dökme yapmadan ses dinleme cihazlarıyla tesisatın içerisindeki kaçağın sesini dinleyerek kaçağın nereden kaynaklandığını görüyoruz. Temiz suda bulunan kaçağı görmek her zaman daha kolaydır çünkü temiz su berrak olduğu için cihazlarımızla nereden kaynaklandığını kısa sürede buluruz. Ama atık suda böyle bir kaçak varsa iş biraz daha zordur çünkü oradaki tesisatın içerisindeki su bulanık ve pis olduğu için görüntüleme cihazları kaçağı görmekte biraz zorlanır. Kaçağı bulmak biraz zaman alsa da uzun bir uğraştan sonra kaçak bulunur. Tecrübesiz usta masrafından kaçarak uzman bir Abbasağa tesisatçı ile irtibata geçiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55