Nispetiye Su Tesisatçısı Telefon 0212 674 69 83

Nispetiye su tesisatçısı telefon 0212 674 69 83 tür kameralı su kaçağı tespiti , robotla tıkalı gider açma ve petek temizliği servis hizmetleri aynı gün verilir. Beşiktaş tesisatçı ile yeni nesil cihazlarımızı da kullanarak evinizde tam olarak nereden kaynaklandığını bulamadığınız ve yoğun şekilde kokuların geldiği vakalara karşı mücadele etmenizde sizlere destek olmamıza ne dersiniz?

Su Kaçağı Kapama Kimyasalları

Nispetiye su tesisatçısı ile evdeki atık sistemlerini kullanmanız ile ev içerisine yayılan kokuların yerlerini bulabiliriz. Tek bir tesisattan koku geliyorsa içten kamera ile oralara çatlak, sızıntı var mı hemen bulabilirken, bina içindeki yerlerini tespit etme konusunda titiz bir işçilik ve ilgili kırılması gereken yerleri noktasal olarak bulma konusunda uzman bir ekibe sahibiz. Diyelim ki atık sistemlerinin hepsinden koku geliyor. Peki, ne yapabiliriz? Çözüm Merkezi olarak gider borularının içlerine tek tek bakabiliriz. Banyo, tuvalet, lavabo gider hatları için sadece kamera göndermemiz bu iş için kafidir. Bazen buhar makineleri yardımı ile pis su hatları içerisine buhar verilmesi durumunda koku tespitini hızlıca yapabilmekteyiz. Evin içerisine doğru yol alan ve buharın hareketine göre nerede sızıntı olduğu anlaşılabilir. Sırf koku var diye tüm atık tesisatlarının kırılması ve onlara ulaşılması, hepsinin değiştirilmesi gibi vakalar asla bizde olmayacaktır. Kusurlu borular yüzünden sağlam atık sistemlerinin kırılmasına izin vermeyeceğiz. Bunun yerine her gider tek tek incelenerek kusurlu bölgeler gerekirse kimyasal kapatıcı ile orada işlem yapılarak son verilecektir.

Nispetiye su tesisatçısı gelişmiş ülkelerdeki teknolojileri kullanarak sizlere mantıklı çözümler sunmaya devam ederken, aleyhinizde ve maddi kayıpların giderek arttığı değil yapılması gereken en mantıklı işçiliği sizlere vaat ediyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55