Beşiktaş Türkali Tesisatçı

Beşiktaş Türkali tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ve petek temizliği servisimiz bulunmaktadır. Beşiktaş Türkali tesisatçı servisi olarak aynı gün içerisinde Beşiktaş semtine hizmet vermekteyiz.

Türkali Tesisat Firmaları

Beşiktaş Türkali tesisatçı kanal iç yapısının sağlıklı ilerleyişi dolmuş olan ve ortada tıkanıklık açma çalışması gereken sistemlerde robot kullanarak işlem yapar. Çok nazik ve hassas ilerleyen cihazımızdaki ilgili mekanizma ile gider içlerindeki maddelerin çok verimli olacak ve yeniden tuvalet taşması olmayacak şekilde kanalizasyon hatlarına göndermekteyiz. Kamera incelemeleri ile de başarılı sonuçları kontrol etmekteyiz. Beşiktaş Türkali tesisatçı içi son derece kir içinde kalan radyatörlere yapılması gerekenin petek temizliği olduğunu bilmektedir. Klasik ve ucuz sistemler ile pek bir sonuç alınamaz. Güçlü ve su çekip, filtreden geçirip şebekeye yalnızca sıvı akışı sağlayan sistemleri kullanıyoruz. Radyatör içlerindeki kireçleri temizlemek için solüsyon aktarımlarını iki kablo ile yaparız. Farklı maddelerin temizlenmesi içinde kullanılması ile birlikte bir arada yer alan tüm maddelerin hızlıca çözünmesi sağlanır ve yalnızca bir dakika içinde 100 litreyi aşkın devinim ile işlemleri yaparız. İlk yarım saat ve sonrasındaki süreçten itibaren kirlilik düzeyi azalacak ve yıkayarak peteklerini temizleme işlemini önermekteyiz. %40 oranları bile görebileceğiniz ısı masrafını azaltmak sizce de önemli değil mi?

Beşiktaş Türkali tesisatçı patlamış su borularını akıllı cihaz taramaları ile bulmaktadır. Kırılmış veya çatlama yapan borularda su kaçağı tespiti için ortaya çıkan sesler ve su görüntülerini takip ederiz. Ses olup, ıslaklık yoksa betonun en iç düzeylerini bile gürültü çıkartan su borusunun yerini bulabilecek ses detektörleri ile netleme yapıp, onarımlara geçeriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55