Beşiktaş Mecidiye Tesisatçı

Beşiktaş Mecidiye tesisatçı firması olarak robotla tıkalı gider açma , kameralı su kaçağı tespiti ve petek temizliği hizmeti vermekteyiz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Beşiktaş semtine servisimiz mevcuttur.

Mecidiye Tesisatçı Numaraları

Beşiktaş Mecidiye tesisatçı su borusundan devamlı kirli ve mat suyun akması için su kaçağı tespiti yapabilir. Su hattı delinmiş ise o tiz su sıçraması yapan borunun etrafındaki beton parçacıklarını aşındırır. Zamanla su borusuna geçebilir. Beton bölmelere de zarar verebilir. Biz ise özel ses takip cihazları ile ses yoğunluğunu mikrofonlar ile geldiği yeri kırmadan bulabilecek akustik ses detektörü kullanıyoruz. Tarama aralığı kısa sürmekle birlikte elimizle işaretleyecek kadar küçük bir alanda netleme yapabiliriz. Beşiktaş Mecidiye tesisatçı radyatörün içinde sıkışmış kireç ve pasları temizleyerek petek delinmesine neden olan korozyon maddelerini de petek temizliği ile yok edebilir. Korozyon peteklerde su kaybı ve maddi hasar oluştursa da nano kapatıcılar ile tadilat seçenekler yer almadan onarımlar yapabiliriz. Bazı sıcaklık ölçümleri ile suları hep soğuk kalan petekleri bulup o sistemdeki su ile birlikte kirliliği özel solüsyonlar ile çekebiliriz. Solüsyonun gücü ile sert ve sabit kalmış nesneleri de sorunsuz alabiliriz. Kalorifer temizlemenin faydası nedir? 25 dereceden 30’lara ve üstünü bile görebileceğiniz petekler olmasının dışında peteklerin ısınırken yakıt tasarrufu yapması (%40’lara kadar) desteklenmesini de ekleyebiliriz.

Beşiktaş Mecidiye tesisatçı klozetin ara vermeden taşması için tıkanıklık açma robotu kullanımına izin vermenizi önermektedir. Cihaz ünitesinde minik kamera yer alır. Gider içinde çatlak kontrolü ve atık yerlerini tanımlamada kamera kullanımı diyebiliriz. Atıkların çözünmesi ve ilerlemesi için açıcı başlıklar kullanıp, cihazın parçalama ekipmanı ile kanal içinin açılmasını sağlayabiliriz.

 

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55