gayrettepe petek temizleme

Gayrettepe petek temizleme firmamız son teknoloji petek temizleme makineleri ile kalorifer tesisatında biriken atıkları temizliyoruz. Peteklerin eskimesi ve çok fazla kullanılmasından dolayı peteklerde kireçlenmeler ve tortular oluşmaktadır. Peteklerde oluşan bu tortu ve kireçlenmeler kullanılan suyun yapısından da kaynaklanmaktadır. Bu tür şikayeti olan petekler ısınma sorunu ve ısıyı verme sorunu yaşamaktadırlar. Petekleri ısınma yapamamasının sebebi sadece içerisindeki kireçlenmeden dolayı olmayabilir, petek temizliği yapmadan önce peteğin asıl sorununun ne olduğunu bilmek sorunu çözmede yardımcı olacaktır. Petek temizleme yapılmadan önce peteklerin içerisinde hava var mıdır yok mudur bakılmalıdır. Evlerimizin peteklerinde ısınma sorunu ile karşı karşıya isek , beklenenden az ısı veriyorsa , peteklerin üstü ısınıyor altı ısınmıyor ise ve doğal gaza çok ücret ödüyorsanız kombi petek temizliği yaptırmanızın zamanı gelmiş demektir.

Gayrettepe Petek Temizleme Ustası

Beşiktaş Gayrettepe petek temizleme uzmanlarımız ile kireç tutmuş ve içi kireç bağlamış, sonraki peteğe giden boruların da aynı şekilde yer yer aynı madde ile dolmuş olan kısımlarından ötürü ısınma sorunu binanıza gelmiş olabilir. Kireç suyun geçişine engel olur. Eğer ki petek içinde bu oluşum artmaya devam eder ve önlemini de almazsanız zamanla damlacıklar halinde suyun sızdırdığını da görmeniz çok zor olmayacaktır. Sizler için sadece kimyasal ile uygulamalar yapmıyoruz yanlış bağlantıları da tek tek gösteriyoruz. Burada amacımız kimyasal ile %90 civarında verim alacak olursanız, tesisat hataları da giderilirse %100’e çıkartılabileceğidir. Ayrıca su sirkülasyonunun yavaşladığı bir takım peteklerde kombiden gelen suların veya merkezi ısıtma sistemine ait sıcak su girişlerinin zorlanması durumunda hem verim alamazsınız hem de kombi hata sinyalleri üretecektir. Biraz da olumlu şeylerden bahsetsek güzel olacak diye düşünüyoruz. Isı artışları evinizde %20 ve üzerinde düzelme ihtimali varken kesinlikle doğal gaz masrafları eğer kombi kullanıcıysanız daha düşük gelecekti. Çünkü siz kombi ayarını yaptıktan sonra oda sıcaklığı 27’lere ancak varıyorsa, petek temizlik sonrasında 30’a geldiğini görebilirsiniz ve bu anlamda biraz daha ısı değerlerini azaltmak isteyebilirsiniz.

Gayrettepe petek temizleme olarak sizde her zaman peteklerinizden maksimum derecelere yakın verim almak için bizleri aramanızı tavsiye ediyoruz. Oda sıcaklıkları birkaç derece artacak ve peteklerinizin her bir köşesi ideal şekilde ısınacaktır.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55