Beşiktaş Dikilitaş Tesisatçı

Beşiktaş Dikilitaş tesisatçı firması olarak son teknoloji cihazlarla su kaçağı tespiti , tıkalı gider açma ve petek temizliği hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Beşiktaş semtine servisimiz bulunmaktadır.

Dikilitaş Tesisat Firması

Beşiktaş Dikilitaş tesisatçı banyonun klozetindeki rezervuarı çalıştırdıktan sonra taşma yapan klozet için tıkanıklık açma ekiplerini öneriyor. Klozet, pek çok gider kanalında olduğu gibi açık sistemdir. Hemen klozet ana girişten helezon yay göndeririz. Yavaş bir hızda cihaz bu yaya titreşim verir ve ardından kanalda yoğun titreşim dalgaları eşliğinde atıklara sürtünür ve ilerlemesi sağlanır. Zaten yoğun su olacağından dolayı açılan lağım atığı gediğinden ilerlemesinde yardımcı olacak basınç ile kaliteli olarak tuvalet kanalını temizleme işlemleri hayal değildir. Beşiktaş Dikilitaş tesisatçı kalorifer kanal ve borularında tıkanma önleyici ve açıcı özellikte petek temizliği işlemini sunmaktadır. Suyun rahatça geçebilmesi ısıların yayılmasında son derece etkilidir. Petek tıkanmalarını durdurmak için sizin açınızdan yapabileceğiniz çok bir şey yoktur. Oldukça güçlü bir peteklerin bakımında kullanılan makine ve su ile gönderilecek sıvı ilaç yardımı ile kanaldaki sayısız maddelerin açılmasını sağlıyoruz. Basınçlı su, kireç veya çamur gibi maddelerin ilaç ile zayıflamasından sonra çarpma etkisi ile hızlıca banyodaki havlupan veya radyatörü söküp bağladığımız makinemizde birikmeye başlar. Tüm oluşumlar ve petek içindeki maddelerin de klozetlere dökümü yapıldıktan sonra ilk ısıtmalar özellikle birkaç derecelik ısı artışı ve cihaz kullanıyorsanız yakılan gazdaki düşüşü de derece kısması yaparak tasarruf da elde edebilirsiniz.

Beşiktaş Dikilitaş tesisatçı mutfak su tesisatındaki su seviyesinin basınç olarak ölçülmesi ile su kaçağı tespiti yapabilir. Farklı su tesisatlarında cihaz ile tarama çalışmaları da uygulanabilir. Basınç kaybı oranları ne kadar ilaç ekleyerek su sızıntısını durdurma işlemi uygulanacağı veya daha farklı yöntemleri ele almamızı sağlayabilir.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55