Beşiktaş Su Tesisatçısı

Beşiktaş su tesisatçısı servisi değerli müşterilerimizi düşünerek kurulan servistir. İnternet üzerinden randevü , fiyat ve bilgi alma sistemi üzerine kurulmuştur. Diğer su tesisatçılarından farklı olarak hem İnternet teknolojisini hemde tesisat teknolojisini kullanmaktayız. Tüm bu olanakları Beşiktaş halkı için hizmete sunmaktayız.

Sııradan Tesisatçılardan Farkımız

  1. Alt kata veren gizli su kaçaklarını kırmadan kameralı sistemle buluyoruz. Bu sayede evi komple kırdırmadan sadece sorunlu bölgeyi bulup onarım işlemlerini yaptırabilirsiniz.
  2. Tıkalı lavabo , küvet ve wc giderlerini yine kırmadan robotlu kanal açma makinesi ile etrafı kırmadan ve kirletmeden kısa süre içerisinde açıyoruz.
  3. Kış aylarının korkulu rüyası doğalgaz faturaları ve bu faturalara rahmen ısınamadığınız petekler… Bu petekleri ve hattı özel kimyasal ilaçlarımız ile makine kullanarak petek temizliği yapıyoruz. İçerisindeki kirlerden arınan hat ısıyı daha verimli birşekilde vererek daha iyi ısınmaya neden oluyor doğal olarak bu faturaya yansıyor.

Bizi tercih etmeniz için bu nedenler dışında başka profesyonel çözümlerimizde muhakak vardır mesala bilinmeyen koku tespiti , tuvaletten gelen kötü kokulardan sıkılmadınız mı ? Koku tespit dedektörlerimiz vardır. Kombi sürekli su mu azaltıyor etrafı kırdırmadan ilaçla kombi su eksiltmesini durduruyoruz.

Beşiktaş su tesisatçısı olarak tüm su tesisatı arızaları ve montajlama servislerinde yanınızdayız. Klozet iç takım değişimi , lavabo montajı , tuvalet montajı , musluk değişimi ve duşakabin montajı yapılır.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55