muradiye su kaçağı tespiti

Muradiye su kaçağı tespiti firmamız su kaçıran tesisat borularını onarmak için makineli su kaçağı bulma servisi vermekteyiz. Su boruları yılların geçmesiyle ve kullanıma bağlı olarak çoğu her şey gibi yıpranmaya başlar. Bu yıpranma sonunda da sizlerin farkında olmadan belli yerlerden kaçak vermeye başlar. Bu kaçaklar ilk başlarda farkına varmadığınız için başınıza dert açmaz ama sonrasında evinizde bulunana eşyaları batırdığında ve alt kat komşunuza su inmesi olayı yaşandığında başınızı ağrıtmaya başlar. Su kaçağı tespiti servisini son teknoloji cihazlarla yapmaktayız. Profesyonel olarak kaçağın yerini bulur sonrasında ufak bir kırma işlemi ile onarımına geçeriz.

Muradiye Su Kaçağı Bulan Tesisatçı

Beşiktaş Muradiye su kaçağı tespiti evin hiçbir yerini kırmadan su kaçağını arayan firma olarak özel kameralı cihazlar kullanmaktayız. Neredeyse bir saat içerisinde hangi tesisatın neresinde kaçak olduğunu sizlere göstermemizi ister misiniz? Gözle görülmeyen, beton ve fayans içerisine yerleştirilmiş temiz su tesisatında kaçak arama makinesi kullanarak analizler yapmakta ve sorunları bulmaktayız. Evde tamirat yapmadan su kaçağı bulma ekibiyiz. Peki su kaçağı nasıl bulunur? Hiçbir yeri atlamadan örneğin, mutfak ve buna benzer yerlerde yüzeylerin içlerini dinleriz. Ses seviyesini yükseltir, evde gürültü varsa onları filtreleriz. Mikrofon alıcı gezdirilir ve yer sabitlenir. Kaçak alanı işaretlenir. Kalorifer kaçaklarında ise su sızıntısı ses örneğinde verdiğimizin tam tersine sisteme verilecek sıcak su esnasında bunları ölçümleyen bazı kamera sistemlerini kullanırız. Kızılötesi dalga yayan kamera ile sıcak suyu takip ederken nerede kaçak olduğunu da görürüz. Sızdıran boru neredeyse hatasız olarak görürüz.

Muradiye su kaçağı tespiti kalorifer sistemlerindeki kaçakları sıvı ilaç bazlı ürünler durduradabilir. Petek su kaçaklarını durdurmak için bu ürünleri yapacağımız analizler sonucunda alakalı peteklerin yan kısmından aktararak sonuçları gözlemleyebiliriz. Ayrıca dış gözlem sistemleri arasında kameralı su kaçağı tespiti petek soğuma analizi yaparak ve kirli iç tabakalara yönelikte farklı temizlik sistemleri ile her şey dahil çözümler de sunabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55