gayrettepe petek temizliği

Gayrettepe petek temizliği firması olarak petek tesisatında biriken yabancı atıkları ilaçla petek temizliği servisi vererek açmaktayız. Havlupana cihazımızı takarak tüm sistemleri açık konuma getirebilir veya yarısını açık hale getirerek 2 veya 3 tur halinde tüm oluşumları çekebiliriz. Aktarılacak olan kimyasal ile maddelerin formları küçük yapılara dönüşür yani çözünme başlar. Bu peteklerde zararsız olan kimyasal temizleyici kullanımını kenardan yalnızca petek içine aktararak da uygulayabiliriz. Bu sayede sert kirecin, çamurun petek borusunu tıkaması oluşumu zayıflar ve basınçlı su ile biz onu çekeriz ve cihazın bir bölümünde hapsederiz. Çalışmanın devamında suyun koyu siyah yapısı giderek açılmaya başlayacaktır.

Gayrettepe Petek Temizleme Ustası

Beşiktaş Gayrettepe petek temizliği cihazla sökmeden kimyasallı temizleme yapan tesisatçıdır. Petek temizleme işlemi kaliteli kimyasallar ile uygulanmaktadır. Bazı tesisatçılarda kimyasal kullanılır fakat kalitesiz olmasından veya ucuz cihazlar ile yetersiz basınç üretilmesinden dolayı yeterince temizlenemeyebilir. Kaliteli kimyasalları cihaza eklediğiniz anda peteğe geçmesi ile birlikte kireci, tortuyu çözmeye başlar. Petek içindeki tüm kir tabakaları yok denecek kadar azalır ve yüksek basınçlı suların dibe çökmesini önleyerek petekten kir tabakasının alınmasını sağlar. Ucuz, kaliteli ve cihazlı petek temizleme firması olarak peteğin atığını alma gibi işlemlerimiz her zaman olduğu gibi garantili sürmektedir.

Gayrettepe petek temizliği kombi petek temizliği yapan tesisatçıdır. Peteğin kirli suyunu temizleme işleminde etraf kirlenmez, gerekirse direkt peteği makinemize bağlayarak temizleyebiliriz. Peteğin ısısını, sıcaklığını ölçen termal kamera cihazı ile tarama yaparak en kronik olan bölgeleri tek tek bulur ve tesisatın içindeki sorunları çözeriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55