beşiktaş balmumcu tesisatçı

Beşiktaş Balmumcu tesisatçı firmamız kameralı su kaçağı tespiti , kırmadan tıkanıklık açma ve cihazla petek temizliği servisleri vermektedir. Peteklerde bulunan ısınma sorunun çözmekteyiz. Bu sorun peteklerin temizlenmemesinden dolayı kaynaklanmaktadır. Zamanla peteklerin içerisindeki hava ve su peteklere zarar vermeye başlar ve peteklerin içerisindeki kireç ve tortu gibi atıkların oluşmasına sebep olur. Bizlerde elimizde bulunan makineler ve petek temizleme kimyasalları ile peteklerdeki bu maddeleri temizlemekteyiz. Petek temizliği işlemlerinde profesyonel bir tesisat firması istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Balmumcu Su Kaçağı Tespiti

Balmumcu tesisatçı demir ve plastik su borusu olan evlerde ve iş yerlerinde su kaçağı tespiti için tesisatın basıncına bakıp su sızıntısı var mı yok mu onu kontrol ederiz. Kontrolünü yaptığımız yerlerde eğer kaçak varsa basınçtan zaten anlaşılır ve bu sonuca göre kimyasal ilaç kapatıcısı ekleyerek sızıntıyı durdurma veya tesisatın yerine ses dedektörü ile zemini , duvarı tarayarak dışarıdan zararsız bir şekilde bulunması ve sonrasında onarım gibi akılcı yöntemlerimiz bulunmaktadır.

Beşiktaş Balmumcu tesisatçı tadilat yapmadan, kırmadan tıkanıklık açma işlemi gider kanalı içinden uygulanır. Beton alanlara dokunulmaz. Örneğin, tuvalet kanal borusu açma işlemi seramik tesisat içinden başlar ve gider kanalından devam ederek robot makinemizde ki açıcı yay başlığın cihazdaki güç ile birlikte atıkları uzaklaştırması ile olur. Ne kadar fazla atık varsa çalışma süresi biraz uzayabilir. Ama şöyle ki en zorlu tıkanmaları bile 1-3 saat içerisinde kesinlikle zarar vermeden açmaktayız. Sizlerde profesyonel tesisat hizmeti açmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55