dikilitaş su tesisatçısı

Dikilitaş su tesisatçısı firmamız olarak makineli petek temizleme , kameralı tıkanıklık açma ve robotla petek temizliği işlemleri vermekteyiz. Beşiktaş Dikilitaş tesisatçı ısınmayan petekleri kimyasal ilaçlarla ve robot cihazlarla petek temizliği yaparak eski performansına getiren firmadır. Peteğin içerisinde biriken tortu ve çamurlaşmayı elimizdeki son teknoloji cihazlar ve ilaçlarla temizliyoruz. Elimizde bulunan makineyi peteklere bağlayarak petek içerisinde biriken yabancı cisimleri evinizde bulunan tuvalete bağlayarak oraya aktarırız. Evinizde bulunan petekleri tek olarak temizleyemeyiz. Petek temizleme servisini aradığınız zaman tek bir petek için değil evinizde bulunan bütün peteklerin temizliği yapılır ve buna göre bir fiyat verilir.

Dikilitaş Robotlu Su Tesisatçıları

Beşiktaş Dikilitaş su tesisatçısı tuvalet , lavabo , gider boruları ve pimaş borularında görülen tıkanıklığı kameralı tıkanıklık açma hizmeti vererek tıkanıklığı bulan firmadır. Hatasız bir şekilde gider açılabilmesi için giderin iç tarafı kameralı ile tek tek görüntülenmesi gerekir. Robot cihazda bulunan yay boru içerisindeki pisliği dışarı atarak tıkanıklığa neden olan yabancı cisimleri borudan uzaklaştırır. Açılan gider içi borular 1 yıl süresince garanti kapsamındadır. Amatör tesisatçıların onarımını yaptığı yerler büyük hasar verilerek yapılır ve 2 güne kalmaz tekrar bir tıkanma söz konusu olabilir. Kökten bir tıkanmayı çözüme kavuşturmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçiniz. Pimaş açma içindeki evye yerlerini titizlikle inceler ve mekanik temizleyici makineler ile tıkanma olan bölgeyi eskisinden daha iyi bir hale getirmekteyiz.

Dikilitaş su tesisatçısı alt katın tavanından sürekli su damlaması probleminde sizin dairenizde su kaçağı tespiti yapabilir. Fayans altındaki şebeke borularından gelebilir. Tuvaletteki sifon hortumundaki yırtılmadan olabilir. Ses dalgalarını özellikle takip etmede kullanılabilecek detektörler kullanırız. mikrofonlar bu belirtileri toplar ve cihazın görsel ekranı ile tamirat olmadan suyun akmasına neden olan boruları buluruz. Onarım yapmak için fayansı kırmak gerekebilir. Sınırlı kalacağından fazla vakit almadan fayansları da onarabiliriz. Dikilitaş tesisatçı firmamızla en kısa sürede iletişime geçiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55