Dikilitaş tesisatçı firmamızda su kaçağı tespiti cihazları , kanal açma makineleri ve petek temizliği kimyasalları kullanılmaktadır. Beşiktaş tesisatçı son teknoloji donanım ile hizmet vermektedir.

Kameralı Su Arıza Tespiti Yapılır

Dikilitaş tesisatçı firmamızca yapılacak her bir işlem için bazı garanti şartları sunmaktayız. Örneğin bir parça değişimi mi oldu onun garantisi bize aittir. Eğer memnun kalmadığınız bir servis çalışması içerisinde mi olursak bizleri arayıp yeniden gelmemizi ve bunun için bir ücret talep etmeyeceğimizi söyleyebiliriz.

Dikilitaş tesisatçı ile akışı kesilmeyen, volan kısımlarının sızdırması, içindeki parçalardan örneğin mil kısmının çıkması gibi vakalar yani bataryalara ilişkin problemler ile sizlere desteğimiz devam ediyor. Bildiğiniz gibi sıcak ve soğuk olmak üzere eski ve yeni nesil çok sayıda musluk ve bataryalar vardır. Eski tip musluklar biraz daha küçük olduğu için onarması daha hızlı olmaktadır. Fakat yeni tiplerde 10’larca parça iç içe geçmiş ve bunların hepsine tek tek bakarak hangisinde sızdırma şikayetinin ana faktör olduğunu anlamak gerekiyor. Elbette ekiplerimiz bu kadar küçük problemler içinde yanınızda olacaktır. Kireç ve paslanma ve belki de volan vidasındaki biraz gevşemeler boşa dönmesi için uygun bazı şartları gün yüzüne çıkartabilir. Bazen ise disk kanalında kireçlenme vardır ve ne kadar kapatmak isteseniz de o su akmaya devam eder ve faturaları artıracak şekilde rakamların her ay geldiğini görmenize gerek yoktur. Özellikle hayrat veya bazı çeşmeleri yaptırarak her ay faturasını ödeyenlerin bu hatları ve tesisatları takip etmesi gerekiyor.

Dikilitaş tesisatçı ile arıza tespitinin hızlıca yapılması, sıklıkla görülen vakalardan daha nadir olanlarına kadar uzanacak batarya sıkıntıları, lavabo, banyo tesisatlarına ilişki sorunlarla mücadele sizlerin yanınızdayız.

dikilitaş tesisatçı

Bir Cevap Yazın

TIKLA ARA 0533 355 94 93