Vişnezade tesisatçı ile kırmadan kameralı su kaçağı tespiti , robotla tıkalı gider açma ve petek temizliği işlerinizde yanınızdayız. Beşiktaş tesisatçı hizmeti veren firmamızı günün her saati arayabilirsiniz.

Ekonomik Servis Ücreti

Vişnezade tesisatçı ile sıcak su hatlarını devamlı olarak kullanan hanelere ilişkin hızlı çözüm destek önerilerimiz devam ediyor. Bu problemlerde tek çıkar yol kesinlikle sızıntı yapan kısmın hızlıca bulunmasıdır. Yardım amaçlı komşularınızdan veya sırf tanıdık tesisatçı var diye kesinlikle o noktalarda takılmamalısınız. Servis ücretlerimiz gerçekten çok yüksek değil ve kullandığımız ekipmanları birazdan sizlere anlattıktan sonra neden bizi tercih etmeniz gerektiğini daha yakından anlayacağınızı düşünüyoruz.

Vişnezade tesisatçı sizlere ilaç gibi analiz yöntemleri sunmaktadır. Bazı filmlerde ve haberlerde özellikle termal kameranın ne işe yaradığını görmüşsünüzdür. Hava alanlarında bazı hastalıklar için sıcaklık ölçümleri sadece bu cihaz ile yapılabilmektedir. Biz bunun benzeri bir aygıt kullanıyoruz ve boru içindeki sıcak suyu görüyoruz. Örneğin buna 50 derece diyelim. Sızan suyun da buna yakın olması gerekiyor değil mi? Duvara, zemine tutulan aygıt ile soğuk su hatlarını da gördüğümüz için bu derece arasındaki uyumlu alanları deşifre ederek alakalı sızıntı yollarını tahmin ediyoruz. “Bu hat üzerinde olmalı” şeklinde tarama alanını kısıtlıyoruz ve ses detektörü ile direk sızıntının yerini bulmak için ayrıca bir analiz daha yapabiliriz. Bu süreçten sonra hemen sorunlu kısmı bulmak ve biraz tadilat ile işlemleri sonlandırma şeklinde operasyon devam edecektir. Vişnezade  su tesisatçısı ile İstanbul her iki yakada görev alanlarımız bellidir. Bizleri aramanız için telefonlarımız her zaman açıktır. Makinelerin ve akıllı teknolojilerin gücüne inanıyorsanız mutlaka modern tesisatçıları tercih etmelisiniz.

Vişnezade Tesisatçı

Bir Cevap Yazın

TIKLA ARA 0533 355 94 93