Levazım tesisatçı , kırmadan kemeralı su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma işleriniz garantili olarak yapılır. Beşiktaş tesisatçı olarak son teknokloji cihazları kullanmaktayız.

Bir telefonla tesisatçı kapında !

Levazım tesisatçı ile daha bakımlı ve daha güçlü gider hatlarına sahip olabilirsiniz. Banyo giderlerinin çağı aşağı yukarı lavabo hattı kadardır ve o bölgelerde özellikle evyeyi kaldırarak kullanıyorsanız bazı maddelerin kaçmasına izin veriyor olabilirsiniz. Bazen küvet evyesi kaldırılır ve küvetin içine düşen sabun artıkları, çeşitli ambalaj kalıntıları veya saç, sakal, tül, kıl derken gider içlerine doğru yol alabilir. Biz bunun etkilerini gider içinden silmeye kararlıyız.

Levazım tesisatçı ile artık ev hanımlarının tıkanan hatları açması için pompa kullanmasına son diyebiliriz. Bildiğiniz gibi banyo kullanım sıklığı aslında ne kadar hatasız ve gider içlerine ne atıldığı bilinerek kullanıyorsa çok da önemli değildir. Fakat herkes maalesef hatasız kullanacak diye de kural yoktur. Kimisi peçete, tuvalet kağıdı atarken, başka birisi küçük yabancı cisimlerin gider içlerine kaçmasına göz yumabilir. Hatlar tıkanır ve su ilerleyemeyecek ve milim bile gidemeyecek duruma geldiğinde aklınıza ilk ulaşması gereken tesisatçı kesinlikle Çözüm Merkezi olmalıdır. Beşiktaş tesisatçı ekiplerimiz evyeyi kaldırır ve orada kamera için elverişli alanlar bulunur. Görüntü geldikçe ve atıklar hakkında bilgi aldıkça zaten neler yapabileceğimize az çok karar verebiliyoruz. Orada tazyikli su uygulaması bile işe yarayabilir. Fakat bizim kullandığımız cihazın ayarladığı ve yüksek basınçlı su olduğu için hatlarda daha fazla atık kalmayacak şekilde açılması inanın bazen 5-15 dakika gibi zaman da oluşmaktadır. Levazım su tesisat olarak banyonuz tıkandıysa asla çöpe atılacak diye düşünmenizi istemeyiz. Hatlar temizlenir ve tekrar kullanılır.

levazım tesisatçı

Bir Cevap Yazın

TIKLA ARA 0533 355 94 93