beşiktaş tıkalı tuvalet açan

Beşiktaş tıkalı tuvalet açan tesisatçı ustalar robot makineler sayesinde tıkanan tuvalet gideri kısa sürede açılıyor. Beşiktaş tesisatçı firmamızda robot makineli cihazla ve kamera sistemleri kullanarak tıkanmış tuvalet borusu giderlerini açıyoruz.

Beşiktaş tıkalı tuvalet açan yatay, dikey dirsek giderleri açan makineler kullanır. Gider içinden açma işlemleri yapan robot cihazlar kullanırız. Tıpkı mutfak borusunda yağlanma, tuvaleti tıkayan tuvalet kağıtları, organik atıklar ve daha nicesi için ön araştırma kısmında kameralar ile sorunu görüp ardından tam olarak problemi hareket ettirecek, kanalizasyona ulaştıracak kalıcı sonuçların alınmasına ne dersiniz? Üstelik tadilatsız!

Beşiktaş tıkalı tuvalet açan gideri tıkayan yağlanmayı açan makineler kullanır. Boru içi daralma, atıkların geri gelmesi sorunu klozet, tuvalet, kanalizasyon, logar ve daha nice alanlarda görülmektedir. Çapın normalden daha küçük alanlara gerilmesi geçişi azaltır ve geri tepmeler olur ki bazen yeterli önlem alınmazsa tuvalet giderinde kırılma sorunları da görülebilmektedir. Halbuki bizler giderde yağlanma, kalıplaşmış organik atıkları, yabancı cisimlerin tam olarak yerlerini kameralı tuvalet açan makineler ile bulduktan sonra sistemdeki yayları ve açıcı aparatları tam bu noktaya ulaştırıyoruz. Bu kontrolü de kamera ile yaparken tam olarak kavrama ve logarı, tuvaleti açacağından emin olarak makinedeki ileriye yönelik oluşturacak güç ünitesini açıyoruz. Yanlış, hatalı kullanılan tuvaletin, klozetin tıkanması gibi durumlarda asla üzülmeyin ve tadilat olacak düşünmeyiniz. Çünkü doluluğun kanalizasyona tam olarak akmasını sağlayacak özel tuvalet açıcı kameralı makineler kullanıyoruz.

Beşiktaş tıkalı tuvalet açan tuvaleti güvenli kırmadan açabilecek servistir. Tuvalet taşı, fayansı kırmadan açma işlemlerinde tıkanıklık kalan bölgelere müdahale olur. Temiz olan kısımları zaten makineler ile göreceğimiz için boş yere vakit kaybı olmaz. Tesisatın çalışmasına engel olabilecek arızalar varsa not edilir ve bu bölgeler onayınız ile onarılır. İşlemlerimiz garantilidir.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55