Dikilitaş Mutfak Açma 99 TL 0212 674 69 83

Dikilitaş mutfak açma firmamızda tıkanan mutfal lavabo tıkanıklığı kırmadan robotla ve kamera sistemleri ile açılır. Beşiktaş tesisatçı hizmetlerimiz gece gündüz devam ediyor ustalarımız bu tempolu servis çalışmalarına oldukça alışıklar. Bunu yazmamızın sebebi her istediğiniz saat bizleri aramaktan çekinmemeniz hususundadır.

Dikilitaş Mutfak Lavabo Açan Tesisatçı

Dikilitaş mutfak tıkanıklığı açma olarak musluk içi kirlilik, suyun az gelmesi, tıkanıklık sorunu veya bu hattı besleyen temiz su ünitelerinden, giderle alakalı banyo, tuvalet, lavabo gibi sistemler için bizleri arayabilirsiniz. Klozet sifonu kullanılırken atıklar gider içlerinde yol alır ve sorunsuz şekilde kanalizasyona kadar ulaşması gerekirken maalesef boru içi çatlak varsa özellikle koku ve sıvılar fayans üzerlerine bile çıkmaktadır. Bu olmuyorsa ve atık yine de gitmiyorsa boru çaplarının 4’de 1’i gibi alan tıkalı olsa bile sıkıntı yaşarsınız. Boru çapının 100’lük olduğunu düşünelim ve kanal açıcıyı bu seviyeye ayarlar ve kamera ile bulunan kısımlarda cihazı döndürerek kullanırız. Atıklar artık yapışmaz ve hemen su sıkarız. Atık temizliğinde verimlilik ancak bu şekilde olabilir. Dikilitaş mutfak lavabosu açma işlemlerimiz ile farklı isimlerdeki tesisatçı firmalarına belki aynı miktarda ödeme yapacaksınız fakat bizim sunduğumuz imkânları her firmanın sunamayacağını unutmayınız. Artık ucuz tuvalet kâğıtları kullanmaktan vazgeçmenizi öneriyoruz. Tesisat kullanımı ve bu ucuz ürünlerin ne yoğun şekilde gider içine atılması baskıyı o derece artırır. Tıkalı hatlar olduğunu suyun gitme hızının yavaşlaması şeklinde anlayabilir ve hemen bizleri arayabilirsiniz. Yeni bir başlangıç yapmak için henüz geç değil. Tesisat kırılması, boru yıpranması daha zor bir problemdir ve bunu asla unutmayın.

Dikilitaş mutfak açma sorumluluğun farkında, eğitim kalitesine güvenen ve büyük oranda aynı gün içinde tadilat işlemlerinin bitirilmesine odaklanan çalışanlarımız yer almaktadır.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55