Levazım Su Kaçağı Tespiti

Levazım su kaçağı tespiti yapan tesisatçı firmamız noktasal tespit ile su kaçağı tespiti yaparken son teknoloji cihazlar ile kaçak yerini kırmadan dökmeden bulmaktadır. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Beşiktaş semtine hizmet vermekteyiz.

Levazım Robotla Kaçak Bulma

Beşiktaş Levazım su kaçağı tespiti alanında uzman ve konumlarını tam olarak bulabilecek kameralı su kaçağı tespiti çalışmaları yapmaktadır. Kamera sistemleri günümüzde boyutu bakımından çok küçük hale gelmiştir. Parmak kamera da diyebileceğimiz formlar ile arzu edilen her borunun içine bakılabilir. Yalnız burada kıstas ile atık sistemleri olmasıdır. Diğer tesisat araştırması için farklı akıllı cihazlarımız mevcuttur. Levazım su kaçağı tespiti küvet ve duşa kabin atık su tahliye kanalizasyon borusunun kaçak yapması ve boru içinden kamera ile bakılması, sızdıran boru parçasının değiştirilmesi gibi işlemlerde yanınızdadır. Kirli suların yanında pek çok saç artığı ve tüyler ile kirli yüzeylerin kalıntıları akıp gitmektedir. Bazen kanalların içini bu tabakalar doldurur ve olmadık alanları içten çürütmeye başlar. Küvet giderinin çalışmaması ve tıkama yapmasına yönelik basınçlı su ile küvet giderinde yıkama ve temizleme işlemleri su kaçağı bulan tesisatçı uzmanlarımız ile verilmektedir. Ayrıca küvet kaçak su tespiti işlemi için orada rahatlıkla geçebilecek kameralar ile gözlemler yapmaktadır. Teknolojik sistemlerin her özelliğini kırmadan analizleri kapsayacak şekilde uygulamaktayız ve sizlere indirimli tarifeler ile hizmet veriyoruz.

Levazım su kaçağı tespiti su tesisat borusu içinde kimyasal sıvılar ile onarım uygulamaları yapma konusunda hizmet vermektedir. Basınçlı test pompaları gibi hizmetler su kaçağı bulan firmalar ekibimiz tarama yaparak, sızıntı belirtilerini görebilir ve açığı tam kapatabilir. Kanal temizleme ve kanal borusunda sızıntı teşhisi yapma gibi hizmetlerimiz de vardır.

 

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55