Levazım Su Tesisatçı – Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Levazım su tesisatçı ile kırmadan kameralı sistemlerle su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ve petek temizliği hizmeti alabilirsiniz. Beşiktaş tesisatçı firmamızda mondern tesisat cihzları kullanılmaktadır.

Alt kata su sızıntısı mı oldu ? Tuvalet vaya lavabo gideri mi tıkandı ? Petekler iyi ısıtmıyormu ? Levazım su tesisat ustası ile bu sorunların üstesinden gelebilirsiniz.

Tesisatçılıkta Modern Yöntemler

Levazım su tesisatçı ile tuvaletlerin tamiri ve temizliği zaman içinde daha iyi seviyelere yükselmiştir. Ortalama günde 20’den fazla bir dairede tuvaletler kullanılır ve belki evlerdeki çocukların çeşitli küçük oyuncakları içine kaçabilir. Bazen ise ıslak mendilleri aşırı kullanırsınız ve tıkama yapabilir. Aslında bu ürünlerin kullanılmasını biz önermiyoruz. Her zaman en kaliteli ve bunun ölçütü de suda erime kabiliyeti üst noktada olan tuvalet kağıtlarını kullanmanıza yönelik seçimlerin yapılmasını öneriyoruz.

Levazım su tesisatçısı ekipleri rezervuarlara ilişkin çoğu sorunlara karşı o haznede ne kadar parça varsa tek tek inceleyerek sorunu bulabilir. Klozet kullanımı yeni değildir ve 10 sene öncesinden bile kalma tesisatlar kullanılmaktadır. Yedek parça sorunu eğer yoksa arızalı bölge tamir edilir ve değiştirme imkanlarımız varken bunun tam tersi ise o halde takımı cüzi diyebileceğimiz minik bir rakam ile bile değiştirebiliriz. Her zaman rezervuarda sorun olmayabilir. Bazen su tankı sonuna kadar doludur fakat klozet içine akma noktasına belki su içine karışmış bazı küçük cisimlerin orayı tıkaması da mümkündür. Onları temizleyebiliriz. İsterseniz çocuk veya kadın pedi olsun tuvalet içine düşmesi ve tıkama yapması için robot cihazların denenmesi desteğini de bizden alabilirsiniz.

Levazım su tesisatçı her türlü sifon arızası, lavabo içine düşen değerli eşyaların eğer 30 metreyi geçmemişse geri çıkartılması gibi önemli detaylarla da ilgilenmektedir. Kalifiyeli personellerimiz her zaman vaktinde gelir ve analizleri doğru şekilde bulur ve sorunları yok eder.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55