Nispetiye Tesisatçı

Nispetiye tesisatçı firmamızda su kaçağı tespiti kameralı sistemlerle yapılır ayrıca tıkanıklık açma için özel robotlar ve kanal yıkama makineleri kullanılmaktadır. Beşiktaş tesisatçı etrafta oluşan izolasyon kaçaklarına, daireleri, bodrumu, çatıyı, iş yerlerini su basması, kanalizasyondan gelen atıkların yağmur suyu ile tuvaletleri batırması gibi vakalara karşı en iyi hizmetleri sunmaya devam ediyor.

Nispetiye Tesisat Tamir Ustaları

Nispetiye tesisatçı birkaç saat gibi iddialı ve kısa zamanda boru kırılmalarından, petek içi temizliğe, batarya değiştirilmesi veya iç parçalarındaki arızalarının giderilmesinden, lavabo tıkanmasına varıncaya kadar etrafı kirletmeden temizlik ve problemi giderici çalışma yapmaktadır. Bir batarya içini kirleten suyun kirliliğidir. Kireç, pas bunlara en güzel örnekler olmakla birlikte, kireç oranı su içinde kapladığı alan ne kadar fazla ise zamanla yine tıkanacaktır. Bazen ise problem batarya içinde birikenden daha çok ondan daha fazla alan kaplayan temiz su borularında oluşmaktadır. Yani bir 50’lik veya daha düşük çapta bir boru olduğunu düşünün. İçindeki kireçler zamanla artıyor ve her ne kadar temiz sular tesisata veriliyor olsa da, o kirlilik ve kireçlerin de yeni su gelişi ile hareketlenmesi ile yine bataryalara geçeceği açıktır. Kireçler iç çapa yapışır ve daraltma meydana getirir. Bu nedenle ses detektörleri gibi duyarlı cihazlar ile duvarları zedelemeden hemen basınç analizlerini de yaparak inceleme başlatabiliriz.

Nispetiye tesisatçı ile dış yüzeyi kirlenmiş, sarı renkli, hafif incelmiş gibi, içinden su sesleri biraz anormal şekilde gelen tüm tesisatları itinalı şekilde inceleyebiliriz. Su takibini kırmadan yapabilecek ve eğer etrafa yayılmaya başlamışsa da onları inceleme ve problemi anlama olasılıklarımız her zaman cihazlar ile bulunmaktadır.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55