Beşiktaş yıldız tesisatçı telefon numarası 0212 674 69 83 tür bizi tüm su tesisatı sorunlarınızda ve yeni yapıalcak tesisat işleri için arayabilirsiniz. Bunun dışında profesyonel olarak tesisat işleri yapan firmamızda su kaçağı tespit cihazı , kanal açma makinesi ve petek temizliği makinesi vardır.

Gelişmiş cihazlarımızı alt kata olan su sızıntılarında kullanabiliyoruz yeri ve nedeni belli olmayan su kaçaklarının yerini özel kamera sistemi sayesinde nokta tespiti yapan Yıldız tesisatçı sizlere bir telefon kadar yakın. Gider borusu açma işleriniz kanal açma makine sistemleri ile yapıldığından ortalık kirlenmeyecek ve tıkanıklık terkrar etmeyecektir tüm bireysel yöntemlere rahmen tıkanıklık açılmıyorsa bizi arayın. İyi ısıtmyan petekler kış ayının en büyük tesisat sorunudur çünkü fazla gelen faturalara rahmen petekler iyi ısı vermez bu durum bir çok kişinin başına gelebiliyor ancak nedeni çok önemlidir çünkü tesisatın içine zamanla yerleşen pislikler tıkanıklığa neden olur yerleşen bu tortular suyun geçmesini engelleyerek peteklerin bazı bölümlerine ılık olur. Beşiktaş yıldız tesisatçı servisinde bulunan özel çözücü kimyasal ve petek temizliği makinesi sayesinde artık peteklere el sürülmeyecek faturalar cep yakmakyacak. Ayrıntılı bilgi için lütfen şirketimizi arayınız.

Beşiktaş Su Tesisatçısı

Profesyonel olarak verdiğimiz servisler dışında sıradan su tesisat arızaları için bizi arayabilirsiniz. Musluktan su gelmiyor mu , taharet çubuğu mu değişecek , doğalgaz flex dönüşümü , duşakabin satışı , yapı marketlerden alınan armatür montajlaması yapılmaktadır. Yapmanız gereken tek şey bizi arayıp fiyat bilgisi istemek. Beşiktaş yıldız tesisatçı aynı gün içinde servis garantisi veriyor.

beşiktaş yıldız tesisatçı

Bir Cevap Yazın

TIKLA ARA 0533 355 94 93