Ortaköy tesisatçı ile su kaçağı tespiti ve tıkalı gider açtırımı yapabilirsiniz. Beşiktaş tesisatçı hizmeti veren firmamızda son teknoloji cihazlarla hizmet verilmektedir.

Ortaköy su tesisatçı personellerimiz petek temizliği yapılırken yerlerinden sökülmeyeceğini biliyor musunuz? Ayrıca temizlik sırasında su fışkırması, etrafı ıslatması, eşyalarınıza zarar vermesi gibi olasılıklarda tamamen ortadan kalkacaktır. Çünkü çalışma yaptığımız ya kombi ya da havlupan olan bölgelerde uygulanmaktadır.

Ortaköy Su Kaçağı Tespiti

Ortaköy tesisatçı işlemlerimizde gerek boru içi kireç ve oksitlenmeye bağlı eskiyen sistemlerdeki kısımları gidermek gerekse patlayan kırılan borularda işlem yapmak için yanınızdayız. Fayans ve ahşap yüzeylerin alt bölgesinde evinizdeki farklı yerlere atık ve temiz su geçişi sağlayacak şekilde borular döşenmiştir. Su kaçağı tespiti bu sistemlerde anlaşılması için biz gelişmiş teknolojilere odaklanıyoruz. Örneğin hol zemininde pek boru geçmez fakat buralardaki ıslaklık belki peteklerden damlayan sular, hemen yan tarafında banyo, mutfak veya tuvalet varsa buradaki yerlerde kaçak olma ihtimalini oluşturabilir. Tüm zemini kazmak bizim firmamıza hiç yakışmaz ve duvar, zemin ve gerekirse tavan kısmına tuttuğumuz termal ısı ve nemölçer cihazlar ile problemi teşhis edebilir ve buna yönelik adım atabiliriz.

Ortaköy Kanal Açma

Ortaköy tesisatçı olarak uygun fiyat ile arzu ederseniz lavabo içi tıkanıklık açma işlemlerini de yapabiliriz. Mutfak lavaboları en sık kullanılan tesisatlardan biri olmakla birlikte içine atılan maddelerde mutlaka insanların biraz dikkatli ve seçici olmasından yanayız. Balık içi temizlenme olayı en sıklıkla karşımıza çıkar ve her defasına minik bir pompa ile bu giderdeki suyun akışını sağlamak başarılı olamayabilir. Gider evyesi altındaki borunun çok daha ilerisine ulaşabilecek cihazlara sahibiz ve bu konuda 1 saat içinde kanal açma ve tam temizlik vaat ediyoruz.

ortaköy tesisatçı

Bir Cevap Yazın

TIKLA ARA 0533 355 94 93